fbpx

Saules bateriju parks – saules bateriju veidi un specifikācija

Saules bateriju parks ļauj ne tikai samazināt ikmēneša izmaksas par elektroenerģiju, bet arī ražot videi draudzīgu enerģiju.

Autarco saules paneļi piedāvā labāko veiktspēju, uzticamību, dizainu un riska samazināšanu biznesa gadījumā. Saules paneļi Autarco ar garantētu jaudas veiktspēju.Šoreiz vēlamies jūs iepazīstināt ar dažiem Autarco produktiem:

Autarco MHJ sērijas saules paneļos tiek izmantotas pusgrieztas monokristāliskas PERC šūnas, ar progresīvu vairāku vadu tehnoloģiju, lai nodrošinātu lielāku efektivitāti. Spēja izturēt mehāniskās slodzes līdz 5400 Pa, apvienojumā ar izcilu izturību pret smiltīm un sāli, nodrošina ilgstošu darbību.

Apdrošināta 25 gadu jaudas garantija līdz 84,8% un 12 gadu ražotāja garantija.

Vairāku vadu tehnoloģija, izcilai drošībai un veiktspējai.

Halfcut PERC tehnoloģija samazina pretestības zudumu un uzlabo noēnojuma toleranci.

 

saules bateriju uzstādīšana

Autarco MHH sērijas saules paneļos tiek izmantotas 144 pusgrieztas monokristāliskas PERC šūnas ar modernu daudzstiepļu tehnoloģiju, lai nodrošinātu lielāku efektivitāti, neapdraudot izturību pie 1500 V līdzstrāvas nominālā sprieguma. Spēja izturēt mehāniskās slodzes līdz 5400 Pa, ar izcilu izturību pret smiltīm un sāli.

 

Jaunākajās saules paneļu sērijās ir 166 mm liela izmēra silīcija plāksnes un monokristāliski PERC elementi. Jaunajiem saules paneļiem ir tādas pašas novatoriskas dizaina iezīmes kā MHE sērijā un tie nodrošina lielu jaudu – vairāk nekā 200 Wp/m2. Pamatojoties uz izcilu tehnoloģiju, MHI sērijā ir integrētas uzlabotas pusgriezuma šūnas.

MHI sērijai tagad ir 12 gadu ražotāja garantija un 25 gadu jaudas garantija līdz 83,1%.

Autarco saules paneļi un invertori tiek ražoti uz mūsdienīgām un pilnībā automatizētām ražošanas līnijām, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un uzticamus produktus par pieņemamu cenu. Izstrādātie produkti tiek papildināti ar visprogresīvāko programmatūru, lai radītu visefektīvāko kopējo risinājumu.

Šī visaptverošā risinājuma pieeja ļauj mums piedāvāt unikālu kWh garantiju, nodrošinot Autarco sistēmu darbību kWh garantiju fondā sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Lloyd’s of London.

Mūsu apņemšanās izmantot augstas kvalitātes tehnoloģijas ļauj sniegt unikālu piedāvājumu, kas patiesi aizsargā saules enerģijas īpašniekus.

Vairāk par saules bateriju Autarco specifikāciju meklējiet šeit.

Vēlaties saņemt konsultāciju vai uzzināt izmaksas savā īpašumā? Sazinieties ar mums.