fbpx

Autarco saules paneļi

saules baterijas

MHJ sērija

108 šūnas (182 x 91 mm)
Pieejami no 390 līdz 415Wp

Autarco MHJ sērijas saules baterijās tiek izmantotas pusgrieztas monokristāliskas PERC šūnas ar modernu vairāku vadu tehnoloģiju, lai nodrošinātu augstāku efektivitāti, neapdraudot uzticamību pie nominālā sprieguma 1500 V līdzstrāvas. Spēja izturēt mehāniskās slodzes līdz 5400 Pa, apvienojumā ar izcilu izturību pret smiltīm un sāli nodrošina ilgstošu veiktspēju.

saules paneļi

MHL sērija

120 šūnas (182 x 91 mm)
Pieejami no 440 līdz 455Wp

Autarco MHL sērijas saules baterijās tiek izmantotas pusgrieztas monokristāliskas PERC šūnas ar modernu vairāku vadu tehnoloģiju, lai nodrošinātu augstāku efektivitāti, neapdraudot uzticamību pie nominālā sprieguma 1500 V līdzstrāvas. Spēja izturēt mehāniskās slodzes līdz 5400 Pa, apvienojumā ar izcilu izturību pret smiltīm, sāli un amonjaku nodrošina ilgstošu veiktspēju pat visskarbākajā vidē.

saules paneļu uzstādīšana

MHH sērija

144 šūnas (182 x 91 mm)
Pieejami no 430 līdz 450Wp

Autarco MHH sērijas saules baterijās tiek izmantotas 144 uz pusēm pārgrieztas monokristāliskas PERC šūnas ar modernu vairāku vadu tehnoloģiju, lai nodrošinātu augstāku efektivitāti, neapdraudot uzticamību pie nominālā sprieguma 1500 V līdzstrāvas. Spēja izturēt mehāniskās slodzes līdz 5400 Pa, apvienojumā ar izcilu izturību pret smiltīm, sāli un amonjaku nodrošina ilgstošu veiktspēju pat visskarbākajā vidē.

saules paneļi cena

Kā izvēlēties starp estētiku un veiktspēju?

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes saules paneļus no Nīderlandes ražotāja Autarco. Veiktspēja, uzticamība un riska samazināšana ir ļoti svarīga, taču mēs saprotam, ka arī estētika ir svarīgs faktors. Apskatiet dažus no mūsu īstenotajiem projektiem, un jūs redzēsiet, ka tie izskatās satriecoši līdz pēdējai detaļai.

Nord Solar nodrošina pilnus saules paneļu sistēmu risinājumus, izmantojot visus komponentus no viena ražotāja – Autarco. Mūsu piedāvātie saules paneļu risinājumi ne tikai izskatās estētiski, bet arī nodrošina augstāko iespējāmo veiktspēju.

  Apdrošināta 25 gadu jaudas garantija līdz 84,8% un 12 gadu produktu garantija.
  Saules paneļi ar daudzvadu tehnoloģiju izcilai uzticamībai un veiktspējai.
  saules paneļi cena

  Sasniedziet savu potenciālu ar mūsu unikālo kWh garantiju

  Sasniedziet savu potenciālu ar mūsu unikālo kWh garantiju

  Autarco sistēmu veiktspēja tiek apdrošināta ar kWh garantiju fonda starpniecību sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Lloyd’s of London. Par katru nokavēto kilovatstundu saņemsiet naudas kompensāciju, ja sistēma darbosies mazāk nekā iepriekš aprēķināts.

  Aizpildiet pieteikuma anketu un mēs ar tevi sazināsimies, lai:

  • Izveidotu jums bezmaksas personalizētu projekta plānu
  • Konsultētu par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem
  • Pastāstītu par mūsu piedāvāto saules baterijas cenu un citām izmaksām 
  • atbildētu uz citiem jums interesējošajiem jautājumiem!

   Saules paneļi

   Privātmājām ›

   Saules paneļi

   Biznesam ›

   SIA Nord Solar
   Reģ. Nr.40203305255
   PVN Reģ.Nr.LV40203305255
   Adrese: Kauguru iela 6-1, Rīga, Latvija, LV-1046

   Darba laiks: P.-Pk. 9:00-18:00