fbpx

SAULES PANEĻI BIZNESAM

Lieciet sava biznesa jumtam strādāt. Saules paneļi uzņēmuma elektroenerģijas pašpatēriņam

Saules paneļi biznesam – pielāgots saules paneļu risinājums ar garantētu kWh energoefektivitāti, nodrošina efektīvu izmaksu ietaupījumu un maksimālu neatkarību gan no enerģijas piegādātājiem, gan elektrības izmaksu pieauguma.

saules paneļi
kwh-garantija

Saules paneļi biznesam un APDROŠINĀTA KWH GARANTIJA

Ieguldījums saules enerģijas sistēmās ne vienmēr ir bez riska. Šis risks ir vislielākais, ja tiek montēti vairāku zīmolu komponentu sistēmas.

Pateicoties saules paneļu sistēmai Autarco, Jūsu bizness tiek pasargāts no nepietiekamas veiktspējas riska, ar mūsu apdrošināto kilovatstundu (kWh) garantiju.

Ja jūsu sistēma saražo mazāk enerģijas nekā garantēts, jūs saņemat naudas starpību.

Saules paneļi BIZNESAM AR

Apdrošinātu kWh garantiju

Saules paneļu sistēmu darbība Autarco tiek apdrošināta, izmantojot kWh garantiju fondu sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību Lloyd’s of London. Jūs saņemsiet naudas kompensāciju par katru nokavēto kilovatstundu, ja sistēma saražo mazāk enerģijas, nekā aprēķināts iepriekš.

 • Drošs: sadarbība ar Lloyd’s of London un neatkarīgu fondu
 • Nozīmīgs: naudas kompensācija, ja kWh veiktspēja ir zemāka nekā solīts
 • Izmērāms: MyAutarco automātiski seko līdzi veiktspējai
Saules paneļi
01
Pieteikums

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet projekta aprēķinu. Mūsu komanda nodrošinās efektīvāko saules paneļu risinājumus Jūsu uzņēmumam. Jūs precīzi zināsiet, kad Jūsu ieguldījums atmaksāsies.

02
Līgums un UZSTĀDĪŠANA

Ja esat apmierināts ar mūsu piedāvājumu, parakstām līgumu un uzstādam saules paneļus. Kad sistēma sāks darboties un tiks izveidoti uzraudzības dati, Jūs saņemsiet savu garantijas sertifikātu.

03
PĀRVALDĪBA

Mēs aktīvi pārvaldām un pastāvīgi uzraugām jūsu sistēmas darbību. Jūs varat sekot līdzi savas sistēmas darbībai bezmaksas lietotnē
My Autarco. Kad mēs novērojam veiktspējas kritumu, mēs pārliecināmies, ka tiek veikta sistēmas apkope.

Saules paneļi biznesam – Viens zīmols, viena pilnīga sistēma.

Saules paneļi biznesam – kvalitātes vadība un apņemšanās pilnveidot, nodrošina augstas kvalitātes un uzticamus produktus par pieņemamu cenu. Visi saules paneļi un Autarco komponenti ir izstrādāti uz vietas un nevainojami darbojas kopā, lai sasniegtu vislabāko sniegumu.

 • Augsta veiktspēja: mūsu kopējā risinājuma pieeja nodrošina labākās iespējamās sistēmas ar maziem un klusiem invertoriem
 • Drošība: mūsu produkti ir izstrādāti stingri koncentrējoties uz uzticamību, optimālu enerģijas pārveidošanu un vides ilgtspēju
 • Cenas/veiktspējas attiecība: apvienojot veiktspēju un drošību, piedāvājam pilnus risinājumus par labāko iespējamo cenu

Ieskats. Visur. Jebkurā laikā.

Jūs varat pārbaudīt savas sistēmas darbību neatkarīgi no atrašanās vietas, jebkurā laikā un viedierīcē. Katrs Autarco invertors pārsūta datus uz mūsu Eiropas serveriem, kas tiek monitorēti MyAutarco uzraudzības platformā un pārrāidīti Jūsu viedierīcē, lai vizualizētu Jūsu saules paneļu sistēmas veiktspēju. Šie dati palīdz ātri konstatēt jebkāda vieda radušos nepilnību un spēt reaģēt īsā laikā.
saules paneļi uzņēmumiem

FINANSIĀLA VĒRTĪBA

Mūsu apņemšanās ražot kvalitatīvus augstākā līmeņa produktus ar vismodernākajām pieejamajām tehnoloģijām, nodrošina zemākās enerģijas izmaksas, salīdzinājumā ar SP sistēmas izmaksām. Jūsu uzticamība – mūsu vērtība.

saules paneļi uzņēmumiem

APDROŠINĀTĀ KWH GARANTIJA

Visu Autarco saules enerģijas sistēmu darbība tiek garantēta, un ja nepieciešams, tiek apdrošināta projekta līmenī, izmantojot Lloyd’s of London apdrošināšanu.
Ar Autarco jums vienmēr būs skaidrība un drošība par ieguldījumiem, neatkarīgi no nākotnes.

saules paneļi uzņēmumiem

BIZNESS BEZ RISKA

Izvēloties Autarco, jūs iegūsiet ienesīguma prognozi, pateicoties kWh garantijai. Un ar mūsu augstākās kvalitātes O&M piedāvājumu jums ir pārliecība par jūsu nākotnes finanšu plūsmu.

Saules paneļi biznesam – Realizētie projekti .

Piedāvājam individuālus risinājumus, kuri tiek izstrādāti atbilstoši jūsu biznesa interesēm un vēlmēm.

Saules paneļu park uzņēmuma pašpatēriņam.

 • 1962 gab. saules paneļi ar jaudu 450W.
 • 3 fāžu invertors Autarco OX sērija 1100000S ar jaudu 110 kw.
 • 3 fāžu invertors Autarco OX sērija 800000S ar jaudu 80 kw.
 • 3 fāžu invertors Autarco OX sērija 60000S ar jaudu 60 kw.
Saules paneļu park uzņēmuma pašpatēriņam ar kopējo jaudu 130 kW.

 • 340 gab. saules paneļi ar jaudu 450W.
 • 3 fāžu invertors Autarco OX sērija 1100000S ar jaudu 110 kw.

sazinieties ar mums!

  Numurs*

  SIA Nord Solar
  Reģ. Nr.40203305255
  PVN Reģ.Nr.LV40203305255
  Adrese: Kauguru iela 6-1, Rīga, Latvija, LV-1046

  Darba laiks: P.-Pk. 9:00-18:00