fbpx

Saules paneļi privātmājai

Saules paneļi privātmājai – pilna cikla saules paneļu parka izveides pakalpojums, kurā ietilpst konsultācija un analīze, dokumentācija, projektēšana, projektu vadība, saules paneļu uzstādīšana un nepieciešamo atļauju iegūšana, lai sāktu ražot enerģiju.
01
Pieteikums

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet bezmaksas projekta aprēķinu

02
Līgums

Ja esat apmierināts ar mūsu piedāvājumu, parakstām līgumu

03
Uzstādīšana

Nord Solar speciālisti iegūst nepieciešamās atļaujas un uzstāda saules paneļus

04
Peļņa

Nododam saules paneļus lietošanai un enerģijas ražošanai

saules paneļi

Saules paneļi privātmājai atmaksājas vidēji 6-7 gados. 20-30 gadus saražoto enerģiju varēsiet izmantot bez maksas.

saules paneļi
Piedāvājam individuālus saules paneļu uzstādīšanas risinājumus gan uz jumtiem, gan uz zemes

Aizpildi pieteikumu un saņem projekta aprēķinu

Saules paneļi privātmājai – saules enerģija padarīta vienkārši

Saules paneļi privāmājai – risinājums, kas atmāksasies. Nord Solar piedāvā saules paneļu risinājumus no Nīderlandes ražotāja Autarco. Visi komponenti no stiprinājumiem un saules paneļiem līdz invertoriem un uzraudzības aplikācijas – no viena ražotāja.

Autarco ir vienīgais saules paneļu sistēmu ražotājs Eiropā, kur visi saules paneļu komponenti ir no viena ražotāja. Lai tādējādi spētu izvairīties no iespējamām tehniskām neatbilstībām sistēmu darbībā ilgstošā periodā, kas ir novērojams citu uzstādītāju nokomplektētās sistēmās no dažādiem ražotājiem.

Kopējā risinājuma pieeja ļauj mūsu klientiem izmantot arī kWh garantijas priekšrocības, palīdzot sasniegt garantētus ilgtermiņa ietaupījumus no elektrības izmaksām.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par kWh garantiju – “Spied šeit”
saules paneļi privātmājai

Saules paneļi privātmājai un Apdrošinātā kWh garantija

Mūsu klientiem piedāvājam labāko iespējamo saules paneļu risinājumu no Nīderlandes ražotāja Autarco. Autarco ir vienīgais saules paneļu ražotājs Eiropā, kas sadarbojas ar Lielbritānijas neatkarīgo apdrošināšanas fondu Lloyd’s of London, tādējādi mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju apdrošināt 90%-93% no paredzētās kWh ražības.

Jūs saņemsiet naudas kompensāciju par katru nokovēto kilovatstundu, ja sistēma saražo mazāk enerģijas, nekā aprēķināts sākotnēji.

 

 • Drošs: sadarbība ar Lloyd’s of London un neatkarīgu kWh garantijas fondu
 • Nozīmīgs: naudas kompensācija, ja kWh veiktspēja ir zemāka nekā solīts
 • Izmērāms: aplikācija MyAutarco automātiski seko līdzi veiktspējai
Saules paneļi mājai
kwh-garantija
Saules paneļi privātmājai ir labākais un vienkāršākais veids, kā samazināt elektrības rēķinus un ražot 100% zaļu enerģiju, turklāt ar kWh garantiju Jūs varat būt 100% pārliecināts, ka saņemsiet naudas kompensāciju par katru nesaražoto kilovatstundu, ja sistēma saražos mazāk enerģijas nekā norādīts garantijas sertifikātā.

Atbalsts saules paneļu uzstādīšanai

Saules paneļi privātmājai

atbalsts saules paneļu uzstādīšanai
FINANSĒJUMS SAULES PANEĻU IEGĀDEI SADARBĪBĀ AR LUMINOR
Neaizmirsti par Luminor īpašo kodu mūsu klientiem: PARNOR

Uzzināt vairāk

Inbank Latvia izsniedz patēriņa kredītus Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem

 SUMMA: no 750 EUR līdz 15 000 EUR
ATMAKSAS TERMIŅŠ: 6 – 72 mēn.

VALSTS ATBALSTS SAULES PANEĻU UZSTĀDĪŠANAI PRIVĀTMĀJU ĪPAŠNIEKIEM
SUMMA: līdz 4000 EUR
TERMIŅŠ: līdz 2023.gada 31. decembrim vai kamēr vēl ir finansējums

Atbalstam var pieteikties tikai pēc iekārtas iegādes un uzstādīšanas

Ir kādi jautājumi? Sazinieties ar mums
 info@nordsolar.lv!

Saules paneļi privātmājai – Viens zīmols, viena pilnīga sistēma.

Pilna servisa saules paneļu uzstādīšana privātmājam gan uz jumtiem, gan uz zemes. Individuālā risinājuma izstrāde, balstoties uz jūsu vajadzībām. 

 • Augsta veiktspēja: pateicoties tam, ka izmantojam visus produktus no viena ražotāja, nodrošinam jūsu sistēmas labāko iespējamo veiktspēju
 • Drošība: mūsu piedāvātie produkti ir izstrādāti stingri koncentrējoties uz uzticamību, optimālu enerģijas pārveidošanu un vides ilgtspēju
 • Cenas/veiktspējas attiecība: apvienojot veiktspēju un drošību, piedāvājam pilnus risinājumus par labāko iespējamo cenu

Ieskats. Visur. Jebkurā laikā.

Jūs varat pārbaudīt savas sistēmas darbību neatkarīgi no atrašanās vietas, jebkurā laikā un viedierīcē. Katrs invertors pārsūta datus uz mūsu Eiropas serveriem, kas tiek monitorēti MyAutarco uzraudzības platformā un pārrāidīti Jūsu viedierīcē, lai vizualizētu Jūsu saules paneļu sistēmas veiktspēju. Šie dati palīdz ātri konstatēt jebkāda veida izmaiņas jūsu sistēmas darbībā.
saules paneļi mājoklim

Aizsargājiet tos, kas atrodas zem jūsu jumta

Autarco ļoti nopietni uztver drošību. Kā vadošais kopējo risinājumu zīmols nozarē, mēs esam spējīgi kontrolēt riskus daudz labāk nekā jebkurš tradicionālais komponentu zīmols, un esam izmantojuši tehnoloģijas, lai uzlabotu visu mūsu sistēmu un to īpašnieku drošību.

Mūsu saules paneļu risinājumu PRIEKŠROCĪBAS

saules paneļi privātmājām

APDROŠINĀTĀ KWH GARANTIJA

Mūsu saules paneļu sistēmu darbība ir apdrošināta, izmantojot kWh garantiju fondu un Lloyd’s of London. Tādā veidā jums vienmēr ir pārliecība, neatkarīgi no tā, kāda būs nākotne.

VIENS ZĪMOLS VISĀM

Mēs izstrādājam viengabalainus saules paneļu risinājumus, tāpēc jums vienmēr būs vislabākā veiktspēja. Sekojiet savai sistēmai neatkarīgi no atrašanās vietas, izmantojot bezmaksas lietotni MyAutarco.

ESTĒTISKS DIZAINS

Produkti Autarco ir izstrādāti Nīderlandē. Svarīgi arī tas, ka saules paneļi Autarco ir patiešām konsekventi, tāpēc jūsu jumts izskatīsies lieliski.

sazinieties ar mums!

  Pievienojiet failu

  SIA Nord Solar
  Reģ. Nr.40203305255
  PVN Reģ.Nr.LV40203305255
  Adrese: Kauguru iela 6-1, Rīga, Latvija, LV-1046

  Darba laiks: P.-Pk. 9:00-18:00