fbpx

Saules paneļi privātmājai

Mēs piedāvājam pilna saules paneļu parka izveides pakalpojumu gan uz jumtiem, gan uz zemes. Pakalpojumā ietilpst personalizēta piedāvājuma izstrāde, konsultācija un analīze. Nodrošinām arī visu nepieciešamo dokumentāciju sagatavošanu, tajā skaitā arī valsts atbalsta dokumentu sagatavošanu saules paneļu uzstādīšanai. Parūpēsimies par projektēšanu, projektu vadību un nepieciešamo atļauju iegūšanu. Piedāvājam arī apdrošinātu kwh garantiju un patstāvīgu monitoringu pēc saules paneļu uzstādīšanas.
01
Pieteikums

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet bezmaksas projekta aprēķinu

02
Līgums

Ja esat apmierināts ar mūsu piedāvājumu, parakstām līgumu

03
Montāža

Nord Solar speciālisti iegūst nepieciešamās atļaujas un uzstāda saules paneļus

04
Peļņa

Nododam saules paneļus lietošanai un enerģijas ražošanai

saules paneļi

Saules paneļi privātmājai atmaksājas vidēji 6-7 gados. 20-30 gadus saražoto enerģiju varēsiet izmantot bez maksas.

saules paneļi
Piedāvājam individuālus saules paneļu uzstādīšanas risinājumus gan uz jumtiem, gan uz zemes.

Aizpildi pieteikumu un saņem projekta aprēķinu

Saules paneļu komplekts no viena ražotāja

Saules paneļi privātmājai – risinājums, kas atmāksasies. Nord Solar piedāvā saules paneļu risinājumus no Nīderlandes ražotāja Autarco. Visi komponenti no stiprinājumiem un saules paneļiem līdz invertoriem un uzraudzības aplikācijas – no viena ražotāja.

Autarco ir vienīgais saules paneļu sistēmu ražotājs Eiropā, kur visi saules paneļu komponenti ir no viena ražotāja. Tas palīdz izvairīties no iespējamām tehniskām neatbilstībām sistēmu darbībā ilgstošā periodā, kas ir novērojams gadījumos, kad sistēmas komponentes ir sakompletetas no dažādiem ražotājiem. 

Šī kopējā risinājuma pieeja ļauj mūsu klientiem izmantot arī kWh garantijas priekšrocības, palīdzot sasniegt garantētus ilgtermiņa ietaupījumus no elektrības izmaksām.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par kWh garantiju – “Spied šeit

saules paneļi privātmājai

Saules paneļi privātmājai un Apdrošinātā kWh garantija

Mūsu klientiem piedāvājam labāko iespējamo saules paneļu risinājumu no Nīderlandes ražotāja Autarco. Autarco ir vienīgais saules paneļu ražotājs Eiropā, kas sadarbojas ar Lielbritānijas neatkarīgo apdrošināšanas fondu Lloyd’s of London, tādējādi mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju apdrošināt 90%-93% no paredzētās kWh ražības.

Jūs saņemsiet naudas kompensāciju par katru nokavēto kilovatstundu, ja sistēma saražos mazāk enerģijas, nekā aprēķināts sākotnēji. 

Kāpēc izvelēties saules paneļus no Autarco? Tam ir vairākas priekšrocības, piemēram:  

 • Drošs: sadarbība ar Lloyd’s of London un neatkarīgu kWh garantijas fondu
 • Nozīmīgs: naudas kompensācija, ja kWh veiktspēja ir zemāka nekā solīts
 • Izmērāms: aplikācija MyAutarco automātiski seko līdzi veiktspējai
Saules paneļi mājai
kwh-garantija
Saules paneļi privātmājai ir labākais un vienkāršākais veids, kā samazināt elektrības rēķinus un ražot 100% zaļu enerģiju, turklāt ar kWh garantiju Jūs varat būt 100% pārliecināts, ka saņemsiet naudas kompensāciju par katru nesaražoto kilovatstundu, ja sistēma saražos mazāk enerģijas nekā norādīts garantijas sertifikātā.

VĒLATIES NOSKADIROT KĀDA IR MŪSU PIEDĀVĀTO SAULES PANEĻU CENA? 

  Atbalsts saules paneļu uzstādīšanai

  Saules paneļi privātmājai

  atbalsts saules paneļu uzstādīšanai
  FINANSĒJUMS SAULES PANEĻU IEGĀDEI SADARBĪBĀ AR LUMINOR
  Neaizmirsti par Luminor īpašo kodu mūsu klientiem: PARNOR

  Uzzināt vairāk

  Inbank Latvia izsniedz patēriņa kredītus Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem

   SUMMA: no 750 EUR līdz 15 000 EUR
  ATMAKSAS TERMIŅŠ: 6 – 72 mēn.

  VALSTS ATBALSTS SAULES PANEĻU UZSTĀDĪŠANAI PRIVĀTMĀJU ĪPAŠNIEKIEM
  SUMMA: līdz 4000 EUR
  TERMIŅŠ: līdz 2023.gada 31. decembrim vai kamēr vēl ir finansējums

  Atbalstam var pieteikties tikai pēc iekārtas iegādes un uzstādīšanas

  Ir kādi jautājumi? Sazinieties ar mums
   info@nordsolar.lv!

  Saules paneļi privātmājai – Viens zīmols, viena pilnīga sistēma.

  Pilna servisa saules paneļu uzstādīšana privātmājam gan uz jumtiem, gan uz zemes. Mēs izstrādāsim personalizētu saules paneļu uzstādīšas risinājumu, balstoties uz jūsu vēlmēm un vajadzībām. Kādas ir mūsu priekšrocības? 

  • Augsta veiktspēja: pateicoties tam, ka izmantojam visus produktus no viena ražotāja, nodrošinam jūsu sistēmas labāko iespējamo veiktspēju.
  • Drošība: mūsu piedāvātie produkti ir izstrādāti stingri koncentrējoties uz uzticamību, optimālu enerģijas pārveidošanu un vides ilgtspēju.
  • Cenas/veiktspējas attiecība: apvienojot veiktspēju un drošību, piedāvājam pilnus risinājumus par labāko iespējamo saules paneļu cenu.

  Ieskats visur. Jebkurā laikā.

  Jūs varat pārbaudīt savas sistēmas darbību neatkarīgi no atrašanās vietas, jebkurā laikā un viedierīcē. Katrs invertors pārsūta datus uz mūsu Eiropas serveriem, kas tiek monitorēti MyAutarco uzraudzības platformā un pārraidīti Jūsu viedierīcē, lai vizualizētu Jūsu saules paneļu sistēmas veiktspēju. Šie dati palīdz ātri konstatēt jebkāda veida izmaiņas jūsu sistēmas darbībā. Ko tas nozīmē? Arī pēc saules paneļu uzstādīšanas, mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu sistēma sniedz labākos rezultātus!

  saules paneļi mājoklim

  Aizsargājiet tos, kas atrodas zem jūsu jumta

  Autarco ļoti nopietni uztver drošību. Kā vadošais kopējo risinājumu zīmols nozarē, mēs esam spējīgi kontrolēt riskus daudz labāk nekā jebkurš tradicionālais komponentu zīmols, un esam izmantojuši tehnoloģijas, lai uzlabotu visu mūsu sistēmu un to īpašnieku drošību.

  Mūsu saules paneļu risinājumu PRIEKŠROCĪBAS

  saules paneļi privātmājām

  APDROŠINĀTĀ KWH GARANTIJA

  Mūsu saules paneļu sistēmu darbība ir apdrošināta, izmantojot kWh garantiju fondu un Lloyd’s of London. Tādā veidā jums vienmēr ir pārliecība, neatkarīgi no tā, kāda būs nākotne.

  VIENS ZĪMOLS VISAM

  Mūsu piedāvātie saules paneļu risinājumi ir no viena zīmola, tāpēc jums vienmēr būs vislabākā veiktspēja. Sekojiet savai sistēmai neatkarīgi no atrašanās vietas, izmantojot bezmaksas lietotni MyAutarco.

  ESTĒTISKS DIZAINS

  Autarco saules paneļu produkti ir ražoti Nīderlandē. Svarīgi arī tas, ka Autarco piedāvājumā ir dažādi saules paneļu veidi, tāpēc ikkatrs spēs atrast sev piemērotāko dizainu.

  sazinieties ar mums!

   Pievienojiet failu

   Vai saules paneļi ir jātīra?

   Autarco saules moduļi ir pārklāti ar pašattīrošu pārklājumu, kas palīdz uzturēt moduļus tīrus. Tomēr moduļus ieteicams tīrīt katru gadu, lai nodrošinātu Autarco saules stacijas maksimālu veiktspēju.

   Kā pareizi veikt saules paneļu apkopi un tīrīšanu?

   Vislabāk to darīt izmantojot tikai tīru ūdeni, bez mazgāšanas līdzekļiem. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, mēs varam piedāvāt tīrīšanu kā daļu no apkopes līguma.

   Vai lapas un putnu izkārnījumi ietekmēs Autarco saules elektrostacijas darbību?

   Jā. Vietējais piesārņojums tiešā veidā samazina saules paneļu veiktspēju un rezultātā var sabojāt jūsu saules paneļus. Tāpēc ir svarīgi regulāri pārbaudīt moduļus un vajadzības gadījumā notīrīt netīrumus.

   Mūsu Smart Asset Management brīdinās jūs, kad moduļi ir jātīra, lai tie atbilstu kWh garantijas nosacījumiem.

   SIA Nord Solar
   Reģ. Nr.40203305255
   PVN Reģ.Nr.LV40203305255
   Adrese: Kauguru iela 6-1, Rīga, Latvija, LV-1046

   Darba laiks: P.-Pk. 9:00-18:00