fbpx
saules bateriju uzstādīšana

Saules bateriju uzstādīšana Latvijā

Saules bateriju uzstādīšana Latvijā un to ieguvumi: Apsverot domu par saules bateriju uzstādīšanu uz māju jumtiem, daudzi aizdomājas par to, vai saules baterijas Latvijā tiešām ir izdveīgi. Pētījumi rāda, ka Latvijā saule spīd vidēji 1800–2000 stundas gadā, kas dažādos reģionos var nedaudz atšķirties.

Faktiski tiešie saules stari nemaz nav galvenais priekšnoteikums saules elektrostaciju darbībai, jo saules baterijas ražo elektroenerģiju ne tikai saulainā, bet arī mākoņainā un pat lietainā laikā. Lai no saules enerģijas ražotu elektrību, pietiek arī ar saules gaismu. Svarīgi zināt, ka vēsāks klimats veicina saules bateriju darbu, turklāt aptuveni 0,5% uz 1 ˚C.

Cik maksā saules bateriju uzstādīšana?

Lai saules baterijas strādātu efektīvi un būtu maksimāli izdevīgi, to uzstādīšanā jāņem vērā vairāki faktori, sākot ar elektrības patēriņu, komplekta veidu un beidzot ar jumta slīpumu. Pēdējos gados līdz ar tehnoloģiju attīstību saules enerģijas risinājumi ir kļuvuši daudz efektīvāki un finansiāli pieejamāki. Jā vēlaties uzzināt izmaksās, aicinām jūs pieteikties konsultācijai.

Būvējot saules elektrostaciju, vissvarīgākā ir tās jauda. Lai sasniegtu vislabāko rentabilitāti, jāizvēlas tāda lieluma stacija, kas sedz uz vietas esošo patēriņu. Aprēķinot elektrostacijas jaudu, iespējams balstīties uz Latvijas saules elektrostaciju vidējo elektroenerģijas daudzumu ─ 1000 kWh gadā uz 1 kW elektrostacijas. Tādēļ, ja jūsu māja patērē 9000 kWh gadā, būtu nepieciešama 9 kW liela elektrostacija. Vienmēr ir iespējams uzbūvēt lielāku saules elektrostaciju. Tādā gadījumā atlikušo elektroenerģiju var pārdot atpakaļ tīklam.

Saules paneļi cenas: kā tas veidojas?

Saules bateriju atmaksāšanās laiks ir vidēji 7-10 gadi. Tas lielā mērā ir atkarīgs no komplekta veida, elektroenerģijas patēriņa un citiem faktoriem. Ja vēlaties uzzināt atmaksas laiku tieši jūsu īpašumā, aicinām pieteikties konsultācijai.

Viena no saules bateriju priekšrocībam, ir to darbības principa ilgtspēja – saules bateriju kalpošanas ilgums pārsniedz 25 gadus. Turklāt 25. gadā paneļu darbības efektivitāte saglabājas vismaz 80 % apmērā. Saules baterijas – tā ir iespēja ražot un lietot zaļu elektroenerģiju, kā arī palielināt neatkarību no svārstīgajām elektroenerģijas cenām.

Salīdziniet saules bateriju sistēmu cenas gudri. Pievērsiet uzmanību ne tikai saules bateriju cenai, bet arī 1 kW izmaksām, kā arī atcerieties par piedāvātam garantijam. SIA Nord Solar piedāvā saules baterijas ne tik ar uzstadīšanas un ražošanas garantiju, bet arī kWh garantiju. Pateicoties kWh garantijai, jūs esiet pasargāti no nepietiekamas veiktspējas riska. Ja jūsu saules baterijas saražo mazāk enerģijas nekā solīts, jums tiek atmaksāta starpība.

NETO norēķinu sistēmu

NETO norēķinu sistēmu

NETO norēķinu sistēmaNETO norēķinu sistēma līdz šim bija izmantota, ražojot zaļo enerģiju ar...

Sazinies ar mums

rakstiet mums

info@nordsolar.lv

    Pievienojiet failu