fbpx
saules paneļi cenas

Saules paneļi cenas

Nord Solar saules paneļu cenas piedāvājums tiek aprēķināts individuāli. Īpašumi ir dažādi, tāpēc katrai ēkai ir jāpielāgo attiecīgā sistēma un risinājums, ņemot vērā konkrētus enerģijas patēriņa ieradumus.

Saules paneļi cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Jāatceras, ka saules paneļi ir tikai viens no sistēmas elementiem. Ja paneļi ir izvietoti uz jumta, tam nepieciešami speciāli stiprinājumi. Tāpat vajadzīgi kabeļi, pa kuriem enerģija jeb spriegums tiek pārvadīts, un invertors, kas pārveido līdzstrāvu par maiņstrāvu, līdz ar to saražoto elektrību jau var izmantot mājokļa elektroapgādes sistēmā.

Kas iekļauts Nord Solar cenas piedāvājumā?

Piedāvājam privātiem un biznesa klientiem saules paneļu pilnus risinājumus gan uz jumtiem, gan zemes.

Pilna servisa pakalpojums: mūsu eksperti par visu parūpēsies. Sākot no klienta patēriņa datos balstīta piedāvājuma izstrādes un dokumentācijas konsultācijām līdz saules paneļu uzstādīšanai.

Saules paneļi cenas: kā tas veidojas?

1. Saules paneļi – saules paneļu daudzumuaprēķina speciālists, ņemot vērā Jūsu jumta platību, elektrības patēriņu gadā, saules ražību gadā un cites faktorus.

2. Stiprinājumi, rāmji un kabeļi – cenu veido: saules paneļu daudzums, materiāls jumta pārklājumam un citi faktori, kas var atšķirties individuāli. Ja saules paneļus izvēlēsieties uzstādīt uz zemes – tas nozīmē citus stiprinājumus, citu cenu.

3.Invertors – cena ir atkarīga no efektivitātes, jaudas un savienojuma.

4.Vai būs nepieciešams akumulators? Akumulators ir ierīce, kas uzglabā neizmantoto elektroenerģiju. Šobrīd tā ir viena no dārgākajām komponentēm un tā ne vienmēr atmaksājas. Vairums klientu izvēlas to neiegādāties, un izmanto NETO norēķinu sistēmu.

Sazinies ar mums

rakstiet mums

info@nordsolar.lv

    Pievienojiet failu