fbpx
saules paneļu kalkulators

Saules paneļu kalkulators

Saules paneļu kalkulators – cik tas ir precīzs? Internetā var atrast dažādus saules elektrostacijas atmaksāšanās kalkulatorus, taču ne viens saules paneļu kalkulators, programma vai formula nevar ņemt vērā to, kam speciālists pievērsīs uzmanību konsultācijas laikā.
Saules paneļu kalkulators ļauj sarēķināt aptuvenās izmaksas un potenciālu saules paneļu uzstādīšanai savai privātmājai.

Kāpēc saules paneļu kalkulators neveic precīzu datu aprēķinu?

Lūk, kāpēc:

Uzņēmējdarbības vai saimniecības vajadzības nav nemainīgas: nepieciešamība pēc elektrības apjoma mainās visu dienu. Ziemā patēriņš var palielināties, savukārt saules stacijas jauda ziemā samazinās. Naktī uzņēmums vai mājsaimniecība arī patērē enerģiju, tikai mazākā apjomā.

– Saules paneļu kalkutaros neņem vērā brīvas vietas pieejamība, kas piemērota saules paneļu uzstādīšanai.

– Neviens tiešsaistes kalkulators nespēs novērtēt ēnas ietekmi uz saules paneļiem zonu.

Tāpēc, lai veiktu precīzus aprēķinus, nepieciešama individuāla pieeja un speciālistu konsultācija, kas var vispusīgi apskatīt jūsu projektu un piedāvāt labāko risinājumu.

Kā saņemt precīzu saules paneļu uzstādīšanas aprēķinu?

Piedāvājiem unikālu pieeju – saules paneļu aprēķins, balstoties uz satelita datiem. 10 gadu laikā ar satelīta palīdzību ir ievākta apjomīga informācija par saules staru radīto radiāciju attiecību pret zemes virsmu dažādos laikapstakļos un tādējādi satelīts spēj sniegt precīzu, un detalizētu informāciju par potenciālo ražību jebkurā lokācijā.

Programma ļoti detalizēti analizē jūsu jumtu, lai noteiktu ideālo paneļu izvietojumu un nodrošinātu saules paneļu sistēmas pilno potenciālu.

Sazinies ar mums

rakstiet mums

info@nordsolar.lv

    Pievienojiet failu