fbpx

Saules paneļu stiprinājumi

Saules paneļu stiprinājumi ikvienam projektam! Mēs piedāvājam saules paneļu stirpinājumus no Nīderlandes ražotāja Autarco. Autarco ir izstrādājis montāžas sistēmas slīpajiem (Apex sērija) un plakanajiem jumtiem (Matrix sērija), tādējādi katra sistēma ir izstrādāta, ņemot vērā vienkāršību un drošību.

Mazāk ir vairāk! Tāpēc Autarco inženieri ir veiksmīgi samazinājuši dažādu detaļu un instrumentu skaitu, kas nepieciešami paneļu nemanāmai integrēšanai uz jumta.

Saules paneļu stiprinājumi ir izmēģināti un pārbaudīti. Vai jūs izstrādājat atklāta lauka PV projektu vai arī jūsu īpašumam ir nepieciešams īpašs montāžas risinājums? Nekādu problēmu.

Saules paneļu stiprinājumi Apex R6 series

Apex R6 series

Slīpajiem jumtiem gan portreta, gan ainavas orientācijai

Apex R6 sliežu montāžas sistēma nodrošina maksimālu elastību. R6 ir piemērots visiem slīpajiem jumtiem, pateicoties augstas kvalitātes materiāliem un stiprinājumu ārkārtīgi vienkāršai uzstādīšanai. Gadu zināšanas un pieredze tika apvienota, lai izveidotu perfektu montāžas sistēmu dzīvojamo PV instalācijām.

Saules paneļu stiprinājumi Matrix symmetrical series

Matrix symmetrical series

Montāžas sistēma ar divu paneļu azimutu, plakaniem jumtiem

Matrix montāžas sistēma ir izstrādātas kopā ar uzstādītājiem, gadu zināšanas un pieredze tika apvienota sistēmā, kas ir ideāli piemērota gan lielām, gan mazām instalācijām. Pateicoties viedai un stabilai stiprinājuma konstrukcijai, ir iespējama īpaši ātra montāža, vienlaikus nodrošinot optimālu un drošu saules paneļu atbalstu.

Saules paneļu stiprinājumi Matrix universal series

Matrix universal series

Montāžas sistēma ar viena paneļa azimutu, plakaniem jumtiem

Matrix montāžas sistēma ir viena no populārākajām saules paneļu montāžas sistēmām uz plakaniem jumtiem, kuras pamatā ir kvalitāte, serviss un uzstādīšanas vienkāršība. Stiprinājumi ir izstrādāts kopā ar uzstādītājiem un ideāli piemērota gan lielām, gan mazām instalācijām. Pateicoties viedai un stabilai konstrukcijai, ir iespējama īpaši ātra montāža, vienlaikus nodrošinot optimālu un drošu saules paneļu atbalstu.

saules paneļu stiprinājumi plakaniem jumtiem

Matrix saules paneļu stiprinājumi

Matrix saules paneļu stiprinājumi ir izstrādāti no nerūsējošā tērauda, ar pretkorozijas pārklājumu, kas nodrošina 10 reizes labāku izturību pret koroziju nekā cinkotais tērauds. Mūsu saules paneļu stiprinājumi Apex slīpajiem jumtiem ir izstrādāti no alumīnija detaļam.

Saules panļu montāžas sistēmas ar estētisku melnu apdari.

Šie ir tikai divi kvalitatīvu komponentu atlases un pārdomāta dizaina piemēri, lai gūtu labumu ikvienam.

  Īpaši viegls un vienkārši regulējams
  Nav vaļīgu uzgriežņu un skrūvju
  Īpaši ātrs uzstādīšanas laiks
  Mūžīgs, pateicoties izturīgām un bīdāmām skavām

  Saules paneļu uzstādīšana

  Privātmājām ›

  Saules paneļu uzstādīšana

  Biznesam ›

  SIA Nord Solar
  Reģ. Nr.40203305255
  PVN Reģ.Nr.LV40203305255
  Adrese: Kauguru iela 6-1, Rīga, Latvija, LV-1046

  Darba laiks: P.-Pk. 9:00-18:00