Biznesa klients

Nord Solar ir apņēmības pilns pret saviem biznesa klientiem, un mēs apsolām atrast pareizo risinājumu jūsu uzņēmumam. Esam uzstādījuši lielu daudzumu saules paneļu, invertoru un konteineru akumulatoru visā Igaunijā un arī ārzemēs. Pateicoties dažādajai pieredzei, esam gatavi tikt galā pat ar vissarežģītākajiem projektiem.

82+ MW
saules paneļi

20+ MWh
enerģijas uzkrāšana

160+
B2B projekti

Plaša pieredze

Nord Solar bagātīgā pieredze nodrošina, ka mēs varam precīzi izprast jūsu vajadzības un atrast īsto risinājumu tieši jums. Esam personīgi iepazinušies ar mūsu sadarbības partneru ražošanas procesiem un varam būt droši, ka piedāvājam tikai augstākās kvalitātes produkciju.

  • Kopumā uzstādīti 700+ saules enerģijas parki
  • Ieskaitot mājas risinājumus 69,2 MW
  • 4 ļoti noslogoti gadi

Pašreizējās izmaksas ir nākotnes ietaupījumi

Saules paneļi un enerģijas uzglabāšana noteikti nav lēti, mēs esam smagi strādājuši, lai nodrošinātu kvalitatīvus risinājumus ar pēc iespējas ātrāku ieguldījumu atdevi (ROI).

Papildus tradicionālajām lietošanas metodēm ir iespējams ietaupīt ar mūsu risinājumiem, kad nav saules. Izmantojot akumulatora risinājumu, jūs varat iegādāties enerģiju, kad tā ir lēta, un patērēt vai pārdot, kad cena ir pieaugusi.

Inovatīvi risinājumi, piemēram, VPP (virtuālā spēkstacija) ļauj piedalīties frekvenču tirgū, kur pārdošanas cenas ir vēl labākas.

Uzzini vairāk un sazinies ar mums!

Uzziniet vairāk par biznesa risinājumiem no mūsu pārdošanas komandas. Sazinieties ar mums, izmantojot pogu, un mēs atbildēsim vienas darba dienas laikā.