Saules paneļi biznesa klientiem

Izmantojot saules paneļus, jūs varat palielināt sava uzņēmuma zaļo nospiedumu. Atkarībā no patēriņa viss saules laiks var būt pilnīgi oglekļa neitrāls, īpaši, ja saules paneļiem tiek pievienota enerģijas uzkrāšana.

Ko piedāvā saules paneļi?

Pateicoties saules paneļiem, uzņēmumi var samazināt elektrotīkla patēriņu un nopelnīt papildus naudu, pārdodot atlikušo enerģiju.

Ar modernām uzstādīšanas metodēm ir iespējams atdzesēt ēkas saules paneļu veidā. Papildus tradicionālajiem zemes un jumta parkiem piedāvājam arī fasādē uzstādītus paneļus.

  • 300 Wh produktivitātē uz kvadrātmetru
  • 25 gadu darba stāžs
  • 12 gadu garantija produktam

Autarco saules paneļi

Mēs piedāvājam risinājumus no dažādiem saules paneļu ražotājiem, īpaši no mūsu ilggadējā partnera Autarco. Mēs esam pārliecināti par to ražošanas kvalitāti un ilgtspējību.

Ar Autarco pilno risinājumu ir iespējams iegādāties kWh garantiju, t.i., katra sistēmas kļūmes dēļ nesaražotā kWh tiek apmaksāta ar Lloyd’s London bankas apdrošināšanas starpniecību.

Mēs uzticamies saviem partneriem!

Mēs esam tiešie mūsu piedāvāto saules paneļu ražotāju pārstāvji Latvijā, tāpēc varam piedāvāt savus produktus ar labāku cenu un garantiju. Pateicoties tiešajai saiknei ar ražotājiem, mēs varam nodrošināt ātru un profesionālu atbalstu visiem Nord Solar klientiem.

Mūsu produktu klāstā ir tikai tirgus līderu produkti, par kuru kvalitāti esam pārliecināti.

Kvalitātes nodrošināšanā esam personīgi apmeklējuši mūsu partneru ražotnes, iepazīstot ražošanas procesus.

Interesē?

Sazinieties ar mums un mēs atradīsim pareizo risinājumu Jūsu uzņēmumam.