Partneri

Autarco

Nord Solar lielākajā daļā darbu izmanto Autarco saules paneļus.
Autarco ir vadošais saules enerģijas risinājumu sniedzējs, kas piedāvā klientiem kWh garantijas, padarot mājas un uzņēmumus videi draudzīgākus un samazinot atkarību no tradicionālās enerģijas. Autarco ir Nord Solar ilgākais partneris.

SolaX

SolaX Power ražo saules enerģijas invertorus un enerģijas uzglabāšanas sistēmas.
Viņu augstās kvalitātes produkti palīdz klientiem padarīt mājas un uzņēmumus zaļākus un neatkarīgākus no tradicionālās enerģijas. Inovācijas un videi draudzīgums padara tos par lielisku partneri virzībā uz ilgtspējīgu nākotni.

BSL BATT

BSL BATT ražo rūpnieciskos akumulatoru risinājumus (BESS).
Viņu uzticamie produkti palīdz efektīvi uzglabāt un optimizēt enerģiju. BSL BATT produkti ir ļoti labi piemēroti vidēja ražīguma industriālajiem saules enerģijas parkiem.

Coslink

Coslink ir viens no vadošajiem BESS risinājumu ražotājiem, kas piedāvā industriālos akumulatoru risinājumus.
Viņu uzticamie produkti nodrošina efektīvu enerģijas uzglabāšanu. Coslink produkti ir ļoti piemēroti lielākiem projektiem.

Wirentech

Wirentech piedāvā augstas kvalitātes rūpnieciskos akumulatoru risinājumus ar ļoti labu laikapstākļu noturību.
Viņu uzticamie produkti nodrošina efektīvu enerģijas uzglabāšanu un pārvaldību, kas ir ideāli piemēroti modulāriem lietojumiem.

Fusebox

Fusebox ir Nord Solar programmatūras partneris, kas piedāvā inteliģentu akumulatoru pārvaldību un savienojamību ar Eiropas frekvenču tirgiem. Viņu platforma ļauj optimizēt saules enerģijas un uzkrātās enerģijas pārdošanu un patēriņu.
Ar Fusebox integrāciju ir iespējams sasniegt maksimālu efektivitāti enerģijas tirgū.