Privāts klients

Nord Solar ir zaļās enerģijas izvēle privātiem klientiem ar lielu pieredzi. Esam uzstādījuši lielu daudzumu saules paneļu, invertoru un akumulatoru risinājumu visā Igaunijā un arī ārzemēs. Pateicoties dažādajai pieredzei, esam gatavi tikt galā pat ar vissarežģītākajiem projektiem.

7200+ kW
paneļi

400+ kWh
baterijas

600+
projektu

Plaša pieredze

Nord Solar bagātīgā pieredze nodrošina, ka mēs varam precīzi izprast jūsu vajadzības un atrast īsto risinājumu tieši jums. Esam personīgi iepazinušies ar mūsu sadarbības partneru ražošanas procesiem un varam būt droši, ka piedāvājam tikai augstākās kvalitātes produkciju.

  • Kopumā uzstādīti 700+ saules enerģijas parki
  • Tai skaitā biznesa klientiem 69,2 MW
  • 4 ļoti noslogoti gadi

Pašreizējās izmaksas ir nākotnes ietaupījumi

Saules paneļi un enerģijas uzglabāšana noteikti nav lēti, mēs esam smagi strādājuši, lai nodrošinātu kvalitatīvus risinājumus ar pēc iespējas ātrāku ieguldījumu atdevi (ROI).

Papildus tradicionālajām lietošanas metodēm ir iespējams ietaupīt ar mūsu risinājumiem, kad nav saules. Izmantojot akumulatora risinājumu, jūs varat iegādāties enerģiju, kad tā ir lēta, un patērēt vai pārdot, kad cena ir pieaugusi.

Inovatīvi risinājumi, piemēram, VPP (virtuālā spēkstacija) ļauj piedalīties frekvenču tirgū, kur pārdošanas cenas ir vēl labākas.

Uzzini vairāk un sazinies ar mums!

Uzziniet vairāk par biznesa risinājumiem no mūsu pārdošanas komandas. Sazinieties ar mums, izmantojot pogu, un mēs atbildēsim vienas darba dienas laikā.