fbpx
saules paneli

Saules paneli: Kā izvēlēties pareizo saules paneļu sistēmu savai mājai?

Saules paneli ir ir labākais un vienkāršākais veids, kā samazināt elektrības rēķinus. Plānojot uzsākt elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamajiem energoresursiem, svarīgi ir izvēlēties savām vajadzībām piemērotu saules paneļu risinājumi. Nepieciešams veikt detalizētu analīzi, kurā jāņem vērā vairāki faktori:

  • Pirmais solis ir noteikt, cik daudz enerģijas nepieciešams jūsu mājai. Tas ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā jūsu mājas lielums, tajā dzīvojošo cilvēku skaits un jūsu enerģijas patēriņa paradumi. To katrs var izdarīt, apskatot elektroenerģijas viedā skaitītāja datus.
  • Jumta platība un orientācija: jūsu izvēlētajai saules paneļu sistēmai ir jāatbilst jūsu jumtam, tāpēc jāņem vērā pieejamā platība un jumta orientācija. Saules paneļu efektivitāti ietekmē apkārtējās vides temperatūra, noēnojums, novietojuma debess puse un leņķis, kādā tie uzstādīti.
  • Efektivitāte: saules paneļu efektivitāte attiecas uz to, cik daudz saules enerģijas paneļi var pārvērst elektrībā. Augstākas efektivitātes paneļi ražos vairāk enerģijas ar tādu pašu saules gaismas daudzumu, taču tie var būt arī dārgāki.

Saules paneli: monokristāliski vai polikristāliski?

Monokristāliskie saules paneļi ir izgatavoti no viena silīcija kristāla, un tiem ir augstāks efektivitātes rādītājs nekā polikristāliskiem paneļiem. Tas nozīmē, ka tie var saražot vairāk elektroenerģijas uz kvadrātmetru virsmas. Tomēr monokristāliski paneļi ir arī dārgāki.

Polikristāliskie saules paneļi ir izgatavoti no vairākiem silīcija fragmentiem, un tiem ir zemāks efektivitātes rādītājs nekā monokristāliskiem paneļiem.

Garantija un izturība: ir svarīgi izvēlēties saules paneļu sistēmu, kas ir izturīga un kalpos daudzus gadus. Meklējiet paneļus ar labu garantiju, parasti 25 gadi vai vairāk. Mēs piedāvājam saviem klientiem monokristāliskus saules paneļus no Nīderlandes ražotāja Autarco, kuru darbības laiks pārsniedz pat 30 gadus.

Invertors un saules paneļu sistēmas apkopes

Invertors ir svarīga saules paneļu sistēmas sastāvdaļa, jo pārvērš paneļu saražoto līdzstrāvas elektroenerģiju maiņstrāvas elektroenerģijā, ko var izmantot jūsu mājās. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies invertoru, kas ir saderīgs ar jūsu saules paneļiem un atbilst jūsu enerģijas vajadzībām.

Saviem klientiem piedāvājam saules paneļu sistēmas, kur visi komponeti ir no vienā ražotāja, sākot ar saules paneļiem, invertoru līdz pat stiprinājumiem.

Uzstādīšana un apkope. Izvēlēties uzticamu saules enerģijas uzstādītāju. Mēs piedāvājam efektīvus saules enerģijas risinājumus mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Sākot ar nelieliem saules paneļu komplektiem dārza mājām, līdz pat saules paneļu parkiem uzņēmumiem ar lielu enerģijas patēriņu.

 

 

Lai uzzinātu vairāk par saules paneļu uzstādīšanas iespējam savā īpašuma, atmaksāšanās laiku un izmaksam, sazinieties ar mums info@nordsolar.lv vai aizpildiet pieteikumu.
NETO norēķinu sistēmu

NETO norēķinu sistēmu

NETO norēķinu sistēmaNETO norēķinu sistēma līdz šim bija izmantota, ražojot zaļo enerģiju ar...

Saules paneļu kalkulators

Saules paneļu kalkulators

Saules paneļu kalkulatorsSaules paneļu kalkulators - cik tas ir precīzs? Internetā var atrast...

Sazinies ar mums

rakstiet mums

info@nordsolar.lv

    Pievienojiet failu